2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa benzyny bezołowiowej NOZ.25.10.25
Beschreibung: Dostawa Pb-95, do magazynów WPR SP ZOZ w Lublinie ul. Bursaki 17. Benzyna Bezołowiowa Pb95 kod CN 2710 12 45 – 400 m3 (400 000 litrów).
Interne Kennung: NOZ.25.10.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Benzyna bezołowiowa Pb95
Beschreibung: Benzyna Bezołowiowa Pb95 kod CN 2710 12 45 – 400 m3, paliwo musi spełniać normę PN-EN 228+A1:2017-06 oraz wymagania zawarte w aktualnym na dzień dostawy Rozporządzeniu Ministra Gospodarki w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Szczegółowe warunki dostaw określone zostały w projekcie umowy odpowiednio dla części postępowania. Minimalna ilość w dostawie – 5 000 litrów