715089-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowywania odpadów komunalnych w okresie od 01 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026 r. z terenu Gminy Miejskiej Jarosław pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz zaopatrzenie nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowywania odpadów komunalnych w okresie od 01 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026 r. z terenu Gminy Miejskiej Jarosław pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz zaopatrzenie nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne.
BeschreibungZałącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia Opis Przedmiotu Zamówienia pod nazwą: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Jarosław pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz zaopatrzenie nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne” 1. Założenia podstawowe 1.1 Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Jarosław pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz zaopatrzenie nieruchomości w pojemniki na odpady komunalne 1.2 Termin wykonania usługi odbioru i zagospodarowania odpadów: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 1.3 Odbiorem i zagospodarowaniem zostaną objęte: 1) bezpośrednio z nieruchomości: a) odpady komunalne zmieszane, b) selektywnego zbierania i odbierania odpadów komunalnych obejmujących co najmniej : papier, metale, tworzywa sztuczne, szkło, odpady opakowaniowe, wielomateriałowe i bioodpady, 2) zebrane w pojemnikach usytuowanych na terenie miasta Jarosławia (tzw. Lokalne Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Opakowaniowych) dot. odpadów opakowaniowych (odpady z papieru i tektury, szkła, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych) 3) zebrane w pojemnikach usytuowanych w wybranych aptekach (tzw. Punkty Selektywnego Zbierania Przeterminowanych Leków) – leki po terminie ważności oraz niewykorzystane leki 4) zebrane w pojemnikach usytuowanych w szkołach i obiektach publicznych (tzw. Punkty Selektywnego Zbierania Zużytych Baterii Małogabarytowych) - zużyte baterie i akumulatory, inne niż przemysłowe i samochodowe 5) zebrane w Punkcie Selektywnego Zbierania Opadów Komunalnych (PSZOK): - przeterminowane leki, - chemikalia, - zużyte baterie i akumulatory, - meble i inne odpady wielkogabarytowe, - odpady z papieru, - odpady ze szkła - odpady z metali, tworzyw sztucznych oraz opakowania wielomateriałowe, - zużyte opony, - odpady ulegające biodegradacji, - odpady komunalne budowlane i rozbiórkowe, - bioodpady, - odpady odzieży i tekstyliów. - odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, - tekstylia 1.4 Szacowanie łącznej ilości odpadów Rodzaj odpadów Kod odpadów Masa Zmieszane odpady komunalne 20 03 01 7375,7600 Zmieszane odpady opakowaniowe 15 01 06 937,1000 Odpady wielkogabarytowe 20 03 07 492,2200 Papier i tektura 20 01 01 287,8600 Opakowania ze szkła 15 01 07 536,6610 Opakowania z tektury i papieru 15 01 01 181,9200 Odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 3522,8200 Odpady betonu oraz gruz betonowy 17 01 01 169,6400 Zużyte opony 16 01 03 48,7300 Baterie i akumulatory 20 01 34 0,6210 Zużyte urządzenia elektr. 20 01 35 18,5500 Zużyte urządzenia elektr. 20 01 36 20,4530 Lampy fluoroscencyjne 20 01 21 0,3500 Leki 20 01 32 2,0850 Farby, tusze, kleje 20 01 28 5,0450 Tekstylia 20 01 11 19,9000 Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych 15 01 10 0,0000 SUMA 13 619,7150 Szacowana ilości odpadów w 2026 r. 13 700 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu stanowi załącznik do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy