2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA-eigenrisicodragerverzekering Gemeente Land van Cuijk
Beschreibung: WGA-eigenrisicodragerverzekering Gemeente Land van Cuijk De Aanbestedende dienst wenst een verzekeringsovereenkomst af te sluiten per 1 januari 2026. De Aanbestedende dienst wenst de verzekeringsovereenkomst aan te gaan voor een periode van: • drie (3) jaar met de mogelijkheid van verlenging van telkens één (1) jaar of van telkens drie (3) jaar. De maximale looptijd van de verzekering, inclusief verlengingen is negen (9) jaar. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: WGA-eigenrisicodragerverzekering Gemeente Land van Cuijk
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst wenst een verzekeringsovereenkomst af te sluiten per 1 januari 2026. De Aanbestedende dienst wenst de verzekeringsovereenkomst aan te gaan voor een periode van: • drie (3) jaar met de mogelijkheid van verlenging van telkens één (1) jaar of van telkens drie (3) jaar. De maximale looptijd van de verzekering, inclusief verlengingen is negen (9) jaar. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.