715201-2025 - Wettbewerb
Polen – Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren – Dostawy produktów leczniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy produktów leczniczych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje 22 części: część nr 1: Tafasitamabum część nr 2: Pomalidomid- chemia część nr 3: Awatrombopag część nr 4:Ibrutynib część nr 5:Daratumumab część nr 6: Apalutamid część nr 7: Lapatynib- chemia część nr 8: Rybocyklib część nr 9: Alpelisyb część nr 10: Darolutamid część nr 11:Kabazytaksel - chemia część nr 12 :Gilterytynib część nr 13: Sotorasib część nr 14:Tukatynib część nr 15: Trastuzumab derukstekan część nr 16: Chlorowodorek asciminibu część nr 17:Izatuksymab część nr 18: Zanubrutynib część nr 19: Esketamina część nr 20: Dostarlimab część nr 21:Kabazytaksel - chemia część nr 22:Kabazytaksel - chemia
Interne KennungDA.261.1.66.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1: Tafasitamabum
BeschreibungTafasitamabum
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2: Pomalidomid
BeschreibungPomalidomid
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3: Awatrombopag
BeschreibungAwatrombopag
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titelczęść nr 4:Ibrutynib
BeschreibungIbrutynib
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titelczęść nr 5:Daratumumab
BeschreibungDaratumumab
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titelczęść nr 6: Apalutamid
BeschreibungApalutamid
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titelczęść nr 7: Lapatynib
BeschreibungLapatynib
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titelczęść nr 8: Rybocyklib
BeschreibungRybocyklib
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titelczęść nr 9: Alpelisyb
BeschreibungAlpelisyb
Interne Kennung9
LosLOT-0010
Titelczęść nr 10: Darolutamid
BeschreibungDarolutamid
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Titelczęść nr 11:Kabazytaksel
BeschreibungKabazytaksel
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Titelczęść nr 12 :Gilterytynib
BeschreibungGilterytynib
Interne Kennung12
LosLOT-0013
Titelczęść nr 13: Sotorasib
BeschreibungSotorasib
Interne Kennung13
LosLOT-0014
Titelczęść nr 14:Tukatynib
BeschreibungTukatynib
Interne Kennung14
LosLOT-0015
Titelczęść nr 15: Trastuzumab derukstekan
BeschreibungTrastuzumab derukstekan
Interne Kennung15
LosLOT-0016
Titelczęść nr 16: Chlorowodorek asciminibu
BeschreibungChlorowodorek asciminibu
Interne Kennung16
LosLOT-0017
Titelczęść nr 17:Izatuksymab
BeschreibungIzatuksymab
Interne Kennung17
LosLOT-0018
Titelczęść nr 18: Zanubrutynib
BeschreibungZanubrutynib
Interne Kennung18
LosLOT-0019
Titelczęść nr 19: Esketamina
BeschreibungEsketamina
Interne Kennung19
LosLOT-0020
Titelczęść nr 20: Dostarlimab
BeschreibungDostarlimab
Interne Kennung20
LosLOT-0021
Titelczęść nr 21:Kabazytaksel
Interne Kennung21
LosLOT-0022
Titelczęść nr 22:
Interne Kennung22