See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz Zespołów Ratownictwa Medycznego 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach”.
Beschreibung: „Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz Zespołów Ratownictwa Medycznego 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach”.
Vorherige Bekanntmachung: 548558-2025
Interne Kennung: 105.KSzWzP SP ZOZ - DZP-2612-19/UE/2025/KC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33167000 OP-Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa krzesełka kardiologicznego i krzesełka transportowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzesełka kardiologicznego i krzesełka transportowego: a) 1 sztuka krzesełka kardiologicznego z systemem płozowym, b) 2 sztuki krzesełka transportowego, objętych częścią nr 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 4.1 do Zaproszenia - formularzu asortymentowo – cenowym oraz w załączniku nr 5.1 i 5.2 do Zaproszenia – formularz parametrów technicznych, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do Zaproszenia.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa lamp chirurgicznych mobilnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk lamp chirurgicznych mobilnych (lampy zabiegowe o podstawie jezdnej), objętych częścią nr 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 4.2 do Zaproszenia - formularzu asortymentowo – cenowym oraz w załączniku nr 6 do Zaproszenia – formularz parametrów technicznych, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do Zaproszenia.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung