715266-2025 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Odbiór i zagospodarowanie PPR-u jako produktu ubocznego lub jako odpadu o kodzie 10 01 82 z IOS w 2026 r. z ENEA Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie PPR-u jako produktu ubocznego lub jako odpadu o kodzie 10 01 82 z IOS w 2026 r. z ENEA Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie produktu poreakcyjnego tzw. PPR-u z instalacji odsiarczania spalin w Enea Ciepło sp. z o.o. w lokalizacji elektrociepłownia Białystok, ul. Gen. Władysława Andersa 15, 15-124 Białystok, w postaci produktu ubocznego zgodnie z Decyzją z dnia 05.01.2024r znak: DOS-VI.7245.4.2023.UM wydaną przez Marszałka Województwa Podlaskiego lub w postaci odpadu o kodze 10 01 82, w ilości do 11 000 ton okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
Interne KennungOZ/260/MW/U/06/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungBZ/260/MW/U/06/25