See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi serwisu zestawu LC-MS/MS (spektrometru TTOF5600 oraz chromatografu LC200 producenta Sciex) dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem negocjacji są warunki umowy dotyczącej wykonania usługi serwisu zestawu LC-MS/MS (spektrometru TTOF5600 oraz chromatografu LC200) dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 50412000-6 usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury badawczej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania usługi serwisu, w ramach której wykonane zostaną czynności określone w par. 7 ust. 1 pkt 3) projektu umowy do dnia 28.11.2025 r. 4. Miejsce realizacji usługi: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój P17. 5. Integralną częścią Zaproszenia do negocjacji jest projekt proponowanej umowy, stanowiący załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji. 6. Szczegółowy opis zakresu usługi opisany został w załączniku nr 4 do Zaproszenia do negocjacji. 7. Wymagania dotyczące zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy zgodnie z § 7a projektu umowy - załącznika nr 3 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: 5B10.291.1.186.2025.BR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50412000 Reparatur und Wartung von Prüfgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usługi serwisu zestawu LC-MS/MS (spektrometru TTOF5600 oraz chromatografu LC200) dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego.