715308-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Usługi z zakresu medycyny pracy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi z zakresu medycyny pracy
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest wykonywanie profilaktycznych badań lekarskich dla żołnierzy i kandydatów na żołnierzy zawodowych oraz pracowników RON zakończonych wydaniem orzeczenia lekarskiego. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy (Dz.U. z 2023 r., poz. 607) na podstawie art. 229 § 4a ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465) (badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, badania psychotechniczne, konsultacje specjalistyczne). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami określonymi w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tzw. „procedura odwrócona”). Do niniejszego postępowania mają zastosowanie przepisy określone w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Dokumentacja prowadzonego postępowania zamieszczona jest na dedykowanej platformie zakupowej pod adresem: htttps://platformazakupowa.pl/pn/21blot. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na mocy art. 257 ustawy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwidwin
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest wykonywanie profilaktycznych badań lekarskich dla żołnierzy i kandydatów na żołnierzy zawodowych oraz pracowników RON zakończonych wydaniem orzeczenia lekarskiego: - 1 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO -21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO - JW. 3775- AVIA ŚWIDWIN - JW. 8798- WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY ŚWIDWIN - ŻANDARMERIA WOJSKOWA ŚWIDWIN - DOBROWOLNA ZASADNICZA SŁUŻBA WOJSKOWA - AKTYWNA REZERWA Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy (Dz.U. z 2023 r., poz. 607) na podstawie art. 229 § 4a ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465) (badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, badania psychotechniczne, konsultacje specjalistyczne). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy. Opcja ma charakter kwotowy i jej maksymalna wartość stanowi 70% całkowitej wartości zamówienia wyrażonej kwotowo w formularzu cenowym Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje zatem realizację zamówienia w wysokości 30% całkowitej wartości przedmiotu umowy wyrażonej kwotowo w formularzu cenowym Wykonawcy. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, natomiast Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji uzależnione jest od faktycznych, aktualnych i zmieniających się potrzeb Zamawiającego. 4. Zamówienie opcjonalne, o którym mowa powyżej uruchamiane jest poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego stosownego zawiadomienia, za pośrednictwem poczty elektronicznej albo faksem, najpóźniej w dniu wykonania części zamówienia objętego gwarancją. Korzystanie z „prawa opcji” nie wymaga aneksowania przez strony umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z „prawa opcji” Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji w oparciu o ceny jednostkowe przedstawione w ofercie. 6. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określana jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej natomiast Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co akceptuje poprzez podpisanie umowy.
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest wykonywanie profilaktycznych badań lekarskich dla żołnierzy i kandydatów na żołnierzy zawodowych oraz pracowników RON zakończonych wydaniem orzeczenia lekarskiego: - 14 Zachodniopomorski Batalion Obrony Terytorialnej - 36 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej Mrzeżyno - 12 Pułk Logistyczny Trzebiatów - RCI Gdynia (Węzeł Teleinf. Mrzeżyno, Trzebiatów, Punkt Obserwacji Niechorze) - 1 Ośrodek Rozpoznania Elektronicznego (CRiWWRE GRÓJEC) - 34 Batalion Radiotechniczny 3775 (Chojnice,Gryfice) - Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz ( Węzeł Teleinformatyczny w Pruszczu Gryfickim) - Żandarmeria Wojskowa Trzebiatów (8508) - 7 Brygada Obrony Wybrzeża / 3 Batalion Zmechanizowany Trzebiatów - Zespół Zabezpieczenia Mrzeżyno, Trzebiatów - Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa , Aktywna Rezerwa Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy (Dz.U. z 2023 r., poz. 607) na podstawie art. 229 § 4a ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465) (badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, badania psychotechniczne, konsultacje specjalistyczne). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0003
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest wykonywanie profilaktycznych badań lekarskich dla żołnierzy i kandydatów na żołnierzy zawodowych oraz pracowników RON zakończonych wydaniem orzeczenia lekarskiego: - 12. Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych Mirosławiec - Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa Mirosławiec, - Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz (Węzeł Teleinformatyczny w Mirosławcu) - Zespół Zabezpieczenia Mirosławiec Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy (Dz.U. z 2023 r., poz. 607) na podstawie art. 229 § 4a ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465) (badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, badania psychotechniczne, konsultacje specjalistyczne). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.