2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eigenrisicodragerschap WGA
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wordt per 1-1-2026 eigen risicodrager voor de WGA. De Aanbestedende dienst wenst per 1-1-2026 een WGA eigen risicodrager verzekering af te sluiten om daarmee alle toerekenbare lasten van het WGA eigen risicodragerschap af te dekken. Daarbij dient – naast de basisdekking – ook het uitlooprisico afgedekt te worden. De Aanbestedende dienst wordt per 1-1-2026 eigen risicodrager voor de Ziektewet en is ook voornemens dit te blijven gedurende de volledige looptijd van de nieuwe WGA verzekering Zie aanbestedingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee optionele verlengingen van elk drie jaar