2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brood en banket voor de Welzijnsvereniging Sleutelzorg (2026-2031)
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van Brood- en banket voor een periode van maximaal vijf jaar. Dit wil zeggen dat de opdracht is onderverdeeld in een basisopdracht en vier verlengingen die elk 12 maanden looptijd bedragen. Deze raamovereenkomst wordt afgesloten voor diverse interne klanten binnen de Welzijnsvereniging Sleutelzorg Temse: Centrale keuken de Reiger inclusief cafetaria 't Blauwhof en LDC de Flamingo inclusief LDC Diamant. Zij voorzien de dienstverlening naar tal van residentiële inwoners. De inschrijver garandeert in de uitgebreidheid van zijn aanbod, wat inhoudt dat andere catalogusartikelen buiten deze vermeld in de inventaris verkrijgbaar zijn. Soms kan in functie van bepaalde evenementen om een thematisch aanbod verzocht worden.
Interne Kennung: PPP0AF-2667/5314/2025_2667
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brood- en banket voor een termijn van vijf jaar
Interne Kennung: 2025_2667 1_1
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot