See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Twardogóra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Twardogóra oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, a następnie ich transport do instalacji komunalnych wskazanych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: GNO.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Twardogóra.