See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowoczesnego sprzętu dla zrównoważonego rozwoju gmin
Beschreibung: Zakup i dostawa nowoczesnego sprzętu dla zrównoważonego rozwoju gmin, czyli: - Ciągnika 75 KM z przyczepą 2-osiową, posypywarką, pługiem do odśnieżania i kosiarką bijakową; - Ciągnika 155 KM z równiarką do dróg i pługiem do odśnieżania; - Dwóch samochodów „brygadówek”; - Kosiarki samojezdnej; - Urządzenia do czyszczenia piasku plażowego; - Dwóch samochodów osobowych; - Pojazdu elektrycznego przemysłowego do użytku w przestrzeni sportowej; - Kosiarki lub kombajnu pływającego do koszenia rzek i zalewu; - Dwóch agregatów prądotwórczych.
Interne Kennung: ZG.271.6.2024.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16710000 Landwirtschaftliche Geh-Schlepper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34110000 Personenkraftwagen, 16310000 Mäher, 42995200 Strandreinigungsmaschinen, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dwa samochody osobowe
Beschreibung: zakup i dostawa dwóch nowych samochodów typu brygadówka zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zgodnie z dokumentami zamówienia