2. Verfahren
Verfahren
Titel: Licence Microsoft 365 Aps v programu CSP
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na 4 roky na zajištění přístupu a práva užívání on-line služeb, a to Microsoft 365 Apps, v rámci licenčního programu Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) pro potřeby zadavatele. Rámcová dohoda bude uzavřena bez obnovení soutěže s jedním dodavatelem. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek dle rámcové dohody bude probíhat formou objednávek. Podrobněji jsou požadavky na předmět plnění uvedeny v zadávací dokumentaci, zejména v její příloze č. 1 (Technické podmínky - specifikace požadovaného plnění) a v příloze č. 3 (Obchodní podmínky - závazný vzor Rámcové dohody).
Vorherige Bekanntmachung: 519862-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Licence Microsoft 365 Aps v programu CSP