2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw, remontów i robót awaryjnych w branży budowlanej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie: wykonywania, zleconych każdorazowo przez Zamawiającego konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych, branży budowlanej w budynkach mieszkalnych i budynku wielofunkcyjnym, biurowych i kotłowni, terenach zewnętrznych, a także urządzeń na terenach przyległych do tych budynków, stanowiących własność Zamawiającego, położonych we Wrocławiu. Zamówienie zostało podzielone na 3 części (zwane dalej również zadaniami), tj.: a) Zadanie nr 1 – obejmuje wykonywanie zleconych każdorazowo przez Zamawiającego konserwacji, drobnych napraw, remontów i robót awaryjnych w branży budowlanej w budynkach mieszkalnych i biurowych , terenach zewnętrznych, a także urządzeń na terenach przyległych do tych budynków - zgodnie z wykazem budynków dla ZADANIA NR 1 wyszczególnionych w OPZ b)Zadanie nr 2 – obejmuje wykonywanie zleconych każdorazowo przez Zamawiającego konserwacji, drobnych napraw, remontów i robót awaryjnych w branży budowlanej w budynkach mieszkalnych i biurowych , terenach zewnętrznych, a także urządzeń na terenach przyległych do tych budynków - zgodnie z wykazem budynków dla ZADANIA NR 2 wyszczególnionych w OPZ c) Zadanie nr 3 – obejmuje wykonywanie zleconych każdorazowo przez Zamawiającego napraw dachów, robót awaryjnych dekarskich i konserwacji dachów i kominów (dachy płaskie i strome) w branży budowlanej budynkach mieszkalnych i biurowych, kotłowni oraz budynku wielofunkcyjnym , obiektów małej architektury (wiaty i osłony śmietnikowe, wiaty rowerowe) -zgodnie z wykazem wyszczególnionym dla ZADANIA NR 3
Interne Kennung: BZP.360.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie nr 1 – obejmuje wykonywanie zleconych każdorazowo przez Zamawiającego konserwacji, drobnych napraw, remontów i robót awaryjnych w branży budowlanej w niżej wymienionych budynkach mieszkalnych (punkty od nr 1 do 31) i biurowych (punkty od nr 32 do 35), terenach zewnętrznych, a także urządzeń na terenach przyległych do tych budynków, przy ulicach: 1) ul. Stanisława Przybyszewskiego nr 112-114, 2) ul. Bolesława Krzywoustego nr 91, 3) ul. Bolesława Krzywoustego nr 93-93A, 4) ul. Bolesława Krzywoustego nr 285, 5) ul. Zielnej nr 4-6-8-10-12-14-16-18-20-22, 6) ul. Zielnej 4a -4b-4c-4d, 7) ul. Michała Tadeusza Falzmanna nr 17-19-21-23-25, 8) ul. Michała Tadeusza Falzmanna nr 27-29-31-33 –ul. Kamieńskiego 200, 9) ul. Kasztelańskiej nr 13-15-17-19 10) ul. Kasztelańskiej nr 21, 11) ul. Stacha Świstackiego nr 5-7-9-11- 13, 12) ul. Bytomskiej nr 1, 13) ul. Bytomskiej nr 3-5, 14) ul. Wileńskiej nr 1-3-5-7-9-11-13, 15) ul. Wileńskiej nr 15-17-19-21-23-25-27, 16) ul. Wileńskiej nr 29-31-33-35-37 –Pionierów 5-7, 17) ul. Wileńskiej nr 2-4-6-8-10-12- Syjamskiej 4, 18) ul. Wileńskiej nr 14-16-18-20-22-24-Pionierów 9, 19) ul. Cedrowej nr 1-3-Pionierów 4-6, 20) ul. Cedrowej nr 5-7-9-11-13, 21) ul. Cedrowej nr 15-17-19-21-23-Topolowej 5. 22) ul. Cedrowej nr 2-4-6-8-10-12-Pionierów 8, 23) ul. Cedrowej nr 14-16-18-20. 24) ul. Cedrowej nr 22-24-26-28-Topolowej 3, 25) ul. Leonarda da Vinci nr 5a-6a-7a-8a-9a-10a, 26) ul. Leonarda da Vinci nr 11a-11b-12a-12b-12c, 27) ul. Trzebnickiej nr 76b -76c- 76d - 76e, 28) ul. Pakistańskiej nr 5-7-9-11-Wiertnamskiej nr 3 29) ul. Birmańskiej nr 1 – Mościckiego nr 42a-42b-42c 30) ul. Afgańskiej nr 2-4-6, 31) ul. Afgańskiej nr 8-10-14, 32) ul. Przybyszewskiego 102/104, 33) ul. Tylnej nr 14, 34) ul. Trzebnickiej nr 76 a 35) Teren budowy przy ul. Głubczyckiej
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie nr 2 – – obejmuje wykonywanie zleconych każdorazowo przez Zamawiającego konserwacji, drobnych napraw, remontów i robót awaryjnych w branży budowlanej w niżej wymienionych budynkach mieszkalnych (punkty od nr 1 do 68, oraz od nr 71 do 82), budynku wielofunkcyjnym (punkt nr 69) i kotłowni (punkt nr 70), terenach zewnętrznych, a także urządzeń na terenach przyległych do tych budynków, przy ulicach: 1) ul. Górniczej nr 24-26-28-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50, 2) ul. Błońskiej nr 1-3-5, 3) ul. Błońskiej nr 7-9, 4) ul. Prężyckiej nr 19-21-23, 5) ul. Prężyckiej nr 25-27-29, 6) ul. Prężyckiej nr 31-33-35 7) ul. Prężyckiej nr 37-39-41, 8) ul. Prężyckiej nr 66-68-70, 9) ul. Prężyckiej nr 72-74-76, 10) ul. Dolnobrzeskiej nr 13-15-17, 11) ul. Dolnobrzeskiej nr 19-21-23, 12) ul. Dolnobrzeskiej nr 25-27-29, 13) ul. Dolnobrzeskiej nr 31-31a 14) ul. Dolnobrzeskiej nr 33-35-37, 15) ul. Dolnobrzeskiej nr 39-41-43, 16) ul. Dolnobrzeskiej nr 45-47-49, 17) ul. Dolnobrzeskiej nr 24-26-28-30, 18) ul. Dolnobrzeskiej nr 36-36a, 19) ul. Dolnobrzeskiej nr 40- 40a, 20) ul. Dolnobrzeskiej nr 42- 42a, 21) ul. Dolnobrzeskiej nr 44 - 44a, 22) ul. Brzezińskiej nr 13-15-17-19-21-23-25-29, 23) ul. Brzezińskiej nr 31-33-35-37-39-41-43, 24) ul. Krępickiej nr 44-44a-44b-44c-44d– 44F 25) ul. Krępickiej nr 46-46a-46b-46c-46d, 26) ul. Prochowickiej nr 1-3-5, 27) ul. Prochowickiej nr 7-9-11, 28) ul. Prochowickiej nr 13-15-17, 29) ul. Prochowickiej nr 2-4, 30) ul. Prochowickiej nr 6-8. 31) ul. Prochowickiej nr 10-12, 32) ul. Daktylowej nr 1, 33) ul. Daktylowej nr 3, 34) ul. Daktylowej nr 5, 35) ul. Rodzynkowej nr 1, 36) ul. Rodzynkowej nr 3, 37) ul. Rodzynkowej nr 5, 38) ul. Rodzynkowej nr 2, 39) ul. Rodzynkowej nr 4-6, 40) ul. Rodzynkowej nr 8-10, 41) ul. Rodzynkowej nr 12-14, 42) ul. Wojanowskiej nr 2, 43) ul. Wojanowskiej nr 4, 44) ul. Wojanowskiej nr 6, 45) ul. Wojanowskiej nr 8-10, 46) ul. Wojanowskiej nr 12-14, 47) ul. Wojanowskiej nr 16-18, 48) ul. Wojanowskiej nr 20-22, 49) ul. Wojanowskiej nr 24, 50) ul. Wojanowskiej nr 26-28, 51) ul. Wojanowskiej nr 30, 52) ul. Wojanowskiej nr 32, 53) ul. Wojanowskiej nr 34-36, 54) ul. Wojanowskiej nr 38-40, 55) ul. Wojanowskiej nr 42-44, 56) ul. Wojanowskiej nr 46, 57) ul. Wojanowskiej nr 48, 58) ul. Wojanowskiej nr 50-52, 59) ul. Wojanowskiej nr 54-56, 60) ul. Wojanowskiej nr 58, 61) ul. Wojanowskiej nr 60, 62) ul. Wojanowskiej nr 62-64, 63) ul. Wojanowskiej nr 66-68, 64) ul. Wojanowskiej nr 70, 65) ul. Wojanowskiej nr 72, 66) ul. Wojanowskiej nr 74-76, 67) ul. Wojanowskiej nr 78-80 68) ul. Wojanowskiej nr 82-84, 69) ul. Brzozy nr 21-25- Berga nr 7-13- Bieńkowskiego nr 20-24, 70) ul. Wojanowskiej nr 30/K –kotłownia 71) ul. Błońska 2-6 72) ul. Błońska 8-12 73) ul. Błońska 14-18 74) ul. Błońska 20-22 75) ul. Dolnobrzeska 11-11b 76) ul. Uraska 1-5 77) ul. Uraska 7-11 78) ul. Uraska 13-17 79) ul. Uraska 19-23 80) ul. Uraska 25-29 81) ul. Uraska 31-35 82) ul. Uraska 37-41
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zadanie nr 3 – obejmuje wykonywanie zleconych każdorazowo przez Zamawiającego napraw dachów, robót awaryjnych dekarskich i konserwacji dachów i kominów (dachy płaskie i strome) w branży budowlanej w niżej wymienionych budynkach mieszkalnych (punkty od nr 1 do 31; 35 do 102; 105 do 116) i biurowych (punkty od nr 32 do 34), kotłowni (punkt nr 104) oraz budynku wielofunkcyjnym (punkt nr 103), obiektów małej architektury (wiaty i osłony śmietnikowe, wiaty rowerowe), przy ulicach: 1) ul. Stanisława Przybyszewskiego nr 112-114, 2) ul. Bolesława Krzywoustego nr 91, 3) ul. Bolesława Krzywoustego nr 93-93A, 4) ul. Bolesława Krzywoustego nr 285, 5) ul. Zielnej nr 4-6-8-10-12-14-16-18-20-22, 6) ul. Zielnej 4a -4b-4c-4d, 7) ul. Michała Tadeusza Falzmanna nr 17-19-21-23-25, 8) ul. Michała Tadeusza Falzmanna nr 27-29-31-33 –ul. Kamieńskiego 200, 9) ul. Kasztelańskiej nr 13-15-17-19 10) ul. Kasztelańskiej nr 21, 11) ul. Stacha Świstackiego nr 5-7-9-11- 13, 12) ul. Bytomskiej nr 1, 13) ul. Bytomskiej nr 3-5, 14) ul. Wileńskiej nr 1-3-5-7-9-11-13, 15) ul. Wileńskiej nr 15-17-19-21-23-25-27, 16) ul. Wileńskiej nr 29-31-33-35-37 –Pionierów 5-7, 17) ul. Wileńskiej nr 2-4-6-8-10-12- Syjamskiej 4, 18) ul. Wileńskiej nr 14-16-18-20-22-24-Pionierów 9, 19) ul. Cedrowej nr 1-3-Pionierów 4-6, 20) ul. Cedrowej nr 5-7-9-11-13, 21) ul. Cedrowej nr 15-17-19-21-23-Topolowej 5. 22) ul. Cedrowej nr 2-4-6-8-10-12-Pionierów 8, 23) ul. Cedrowej nr 14-16-18-20. 24) ul. Cedrowej nr 22-24-26-28-Topolowej 3, 25) ul. Leonarda da Vinci nr 5a-6a-7a-8a-9a-10a, 26) ul. Leonarda da Vinci nr 11a-11b-12a-12b-12c, 27) ul. Trzebnickiej nr 76b -76c- 76d - 76e, 28) ul. Pakistańskiej nr 5-7-9-11-Wiertnamskiej nr 3 29) ul. Birmańskiej nr 1 – Mościckiego nr 42a-42b-42c 30) ul. Afgańskiej nr 2-4-6, 31) ul. Afgańskiej nr 8-10-14, 32) ul. Przybyszewskiego 102/104, 33) ul. Tylnej nr 14, 34) ul. Trzebnickiej nr 76 a 35) ul. Górniczej nr 24-26-28-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50, 36) ul. Błońskiej nr 1-3-5, 37) ul. Błońskiej nr 7-9, 38) ul. Prężyckiej nr 19-21-23, 39) ul. Prężyckiej nr 25-27-29, 40) ul. Prężyckiej nr 31-33-35 41) ul. Prężyckiej nr 37-39-41, 42) ul. Prężyckiej nr 66-68-70, 43) ul. Prężyckiej nr 72-74-76, 44) ul. Dolnobrzeskiej nr 13-15-17, 45) ul. Dolnobrzeskiej nr 19-21-23, 46) ul. Dolnobrzeskiej nr 25-27-29, 47) ul. Dolnobrzeskiej nr 31-31a 48) ul. Dolnobrzeskiej nr 33-35-37, 49) ul. Dolnobrzeskiej nr 39-41-43, 50) ul. Dolnobrzeskiej nr 45-47-49, 51) ul. Dolnobrzeskiej nr 24-26-28-30, 52) ul. Dolnobrzeskiej nr 36-36a, 53) ul. Dolnobrzeskiej nr 40- 40a, 54) ul. Dolnobrzeskiej nr 42- 42a, 55) ul. Dolnobrzeskiej nr 44 - 44a, 56) ul. Brzezińskiej nr 13-15-17-19-21-23-25-29, 57) ul. Brzezińskiej nr 31-33-35-37-39-41-43, 58) ul. Krępickiej nr 44-44a-44b-44c-44d– 44F 59) ul. Krępickiej nr 46-46a-46b-46c-46d, 60) ul. Prochowickiej nr 1-3-5, 61) ul. Prochowickiej nr 7-9-11, 62) ul. Prochowickiej nr 13-15-17, 63) ul. Prochowickiej nr 2-4, 64) ul. Prochowickiej nr 6-8. 65) ul. Prochowickiej nr 10-12, 66) ul. Daktylowej nr 1, 67) ul. Daktylowej nr 3, 68) ul. Daktylowej nr 5, 69) ul. Rodzynkowej nr 1, 70) ul. Rodzynkowej nr 3, 71) ul. Rodzynkowej nr 5, 72) ul. Rodzynkowej nr 2, 73) ul. Rodzynkowej nr 4-6, 74) ul. Rodzynkowej nr 8-10, 75) ul. Rodzynkowej nr 12-14, 76) ul. Wojanowskiej nr 2, 77) ul. Wojanowskiej nr 4, 78) ul. Wojanowskiej nr 6, 79) ul. Wojanowskiej nr 8-10, 80) ul. Wojanowskiej nr 12-14, 81) ul. Wojanowskiej nr 16-18, 82) ul. Wojanowskiej nr 20-22, 83) ul. Wojanowskiej nr 24, 84) ul. Wojanowskiej nr 26-28, 85) ul. Wojanowskiej nr 30, 86) ul. Wojanowskiej nr 32, 87) ul. Wojanowskiej nr 34-36, 88) ul. Wojanowskiej nr 38-40, 89) ul. Wojanowskiej nr 42-44, 90) ul. Wojanowskiej nr 46, 91) ul. Wojanowskiej nr 48, 92) ul. Wojanowskiej nr 50-52, 93) ul. Wojanowskiej nr 54-56, 94) ul. Wojanowskiej nr 58, 95) ul. Wojanowskiej nr 60, 96) ul. Wojanowskiej nr 62-64, 97) ul. Wojanowskiej nr 66-68, 98) ul. Wojanowskiej nr 70, 99) ul. Wojanowskiej nr 72, 100) ul. Wojanowskiej nr 74-76, 101) ul. Wojanowskiej nr 78-80 102) ul. Wojanowskiej nr 82-84, 103) ul. Brzozy nr 21-25- Berga nr 7-13- Bieńkowskiego nr 20-24, 104) ul. Wojanowskiej nr 30/K –kotłownia 105) ul. Błońska 2-6 106) ul. Błońska 8-12 107) ul. Błońska 14-18 108) ul. Błońska 20-22 109) ul. Dolnobrzeska 11-11b 110) ul. Uraska 1-5 111) ul. Uraska 7-11 112) ul. Uraska 13-17 113) ul. Uraska 19-23 114) ul. Uraska 25-29 115) ul. Uraska 31-35 116) ul. Uraska 37-41
Interne Kennung: Zadanie nr 3