See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wypłaty środków pieniężnych w formie przekazów zlecanych przez Urząd do Spraw Cudzoziemców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wypłaty środków pieniężnych w formie przekazów zlecanych przez Urząd do Spraw Cudzoziemców
Vorherige Bekanntmachung: 537542-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wypłaty środków pieniężnych w formie przekazów zlecanych przez Urząd do Spraw Cudzoziemców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PRZEKAZY PIENIĘŻNE/US/PN/25