See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa superkomputera Helios o dodatkowe serwery obliczeniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja 80 serwerów obliczeniowych CPU chłodzonych cieczą oraz 11 serwerów obliczeniowych z kartami, które stanowią rozbudowę posiadanego przez Zamawiającego superkomputera Helios opartego o platformę HPE Cray EX4000.
Vorherige Bekanntmachung: 589409-2025
Interne Kennung: ACK-DA-ZP-5000-3/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja 80 serwerów obliczeniowych CPU chłodzonych cieczą oraz 11 serwerów obliczeniowych z kartami GPU, które stanowią rozbudowę posiadanego przez Zamawiającego superkomputera Helios opartego o platformę HPE Cray EX4000.
Menge: 1 Stück