2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług holowania (usuwania) i przechowywania na parkingu strzeżonym pojazdów z terenu Powiatu Poznańskiego, usuniętych w trybie art. 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 roku, poz. 1251 ze zm.).
Beschreibung: Świadczenie usług holowania (usuwania) i przechowywania na parkingu strzeżonym pojazdów z terenu Powiatu Poznańskiego, usuniętych w trybie art. 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 roku, poz. 1251 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: ZP.272.00045.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr