See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do produkcji ubogoleukocytarnego KKP metodą filtracji zawieszonych w roztworze wzbogacającym (PAS-E)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do produkcji ubogoleukocytarnego KKP metodą filtracji zawieszonych w roztworze wzbogacającym (PAS-E) w ilości 5 000 sztuk (z prawem opcji w ilości 1 500 sztuk) z podziałem na zadania zgodnie z poniższym zestawieniem: zadanie 1 Zestawy do półautomatycznej filtracji koncentratu krwinek płytkowych zlewanych z kożuszków leukocytarno-płytkowych zestaw 5 000; zadanie 2 Płyn wzbogacający szt.5 000.
Vorherige Bekanntmachung: 609513-2025
Interne Kennung: 6/P/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Zestawy do półautomatycznej filtracji koncentratu krwinek płytkowych zlewanych z kożuszków leukocytarno-płytkowych
Beschreibung: Zestawy do półautomatycznej filtracji koncentratu krwinek płytkowych zlewanych z kożuszków leukocytarno-płytkowych - 5 000 sztuk
Interne Kennung: 6/P/2025/UE - Zadanie nr 1
Menge: 5 000 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Szczegółowe postanowienia w zakresie prawa opcji określono w § 3.1 Prawo opcji w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Roztwór wzbogacający PAS-E
Beschreibung: Roztwór wzbogacający PAS-E - 5 000 sztuk
Interne Kennung: 6/P/2025/UE - Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests