See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla nauczycieli w ramach projektu pn. „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji” – część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń zawodowych w ramach projektu „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji” - część nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 504287-2025
Interne Kennung: AP.271.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kurs transmisja cyfrowa w pojazdach oraz układy centralnej elektroniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu pn. transmisja cyfrowa w pojazdach oraz układy centralnej elektroniki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: AP.271.42.2025 - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Kurs magistrala CAN i CANopen
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu pn. Kurs magistrala CAN i CANopen. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: AP.271.42.2025 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Kurs pojazdy elektryczne i hybrydowe - technologia, eksploatacja i infrastruktura
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu pn. Kurs pojazdy elektryczne i hybrydowe - technologia, eksploatacja i infrastruktura. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: AP.271.42.2025 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Kurs z pomiarów instalacji elektrycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu pn. Kurs z pomiarów instalacji elektrycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.42.2025 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Kurs automatyka inteligentnych budynków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu pn. Kurs automatyka inteligentnych budynków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.42.2025 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Kurs z programowania robotów przemysłowych KUKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu pn. Kurs z programowania robotów przemysłowych KUKA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.42.2025 cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Kurs Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu pn. Kurs Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.42.2025 cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Kurs na pilota drona o masie do 4 kg w zasięgu wzroku (VLOS/NSTS) w zasięgu wzroku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu pn.Kurs na pilota drona o masie do 4 kg w zasięgu wzroku (VLOS/NSTS) w zasięgu wzroku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.42.2025 cz. 8