716032-2023 - Ergebnis
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Onderhoud Openbare Ruimte Gemeente Druten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Openbare Ruimte Gemeente Druten
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud gazon/kruidenrijk gras; b. Onderhoud bermen; c. Onderhoud oevers en watergangen; d. Onderhoud hagen; e. Onderhoud verharding; f. Reiniging openbare ruimte; g. Werk algemene aard. Twee jaar onderhoud gemeente Druten met optie voor een jaar verlenging.
Interne Kennung: 2023-01/000089
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gemeente Druten
Beschreibung: Onderhoud openbare ruimte, areaal gemeente Druten
Interne Kennung: 1