See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego wyposażenia do budynku nowego rektoratu, z podziałem na 5 części.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego wyposażenia do budynku nowego rektoratu, z podziałem na 5 części.
Vorherige Bekanntmachung: 327767-2025
Interne Kennung: AN/ZP/23/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie foteli obrotowych i krzeseł do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 0,1,2).
Beschreibung: 1. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie foteli obrotowych i krzeseł do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 0,1,2).3. Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 0,1,2).
Beschreibung: 2. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 0,1,2).Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych
Beschreibung: 3. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych.Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 3)
Beschreibung: 4. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego w zakresie mebli do pomieszczeń biurowych (kondygnacja 3).Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do pomieszczenia konferencyjnego (Sala Senatu – kondygnacja 3)
Beschreibung: 5. Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do pomieszczenia konferencyjnego (Sala Senatu – kondygnacja 3). Przedmiot zamówienia określony został w załącznikach niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy formularza z parametrami.
Interne Kennung: 5