2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop schuimsledecontainer
Beschreibung: Brandweerzone Kempen wenst over te gaan tot de aankoop van een nieuwe schuimcontainerslede welke 6 cubitainers met schuimvormend middel kan bevatten. De slede is tevens uitgerust met een water aangedreven pomp met schuiminjectiesysteem. Het systeem moet een debiet van 10.000 liter per minuut kunnen leveren met een schuimpercentage van 3%. Dit percentage moet kunnen verlaagd worden tot 1%. Tevens dient de containerslede voorzien te zijn van een (schuim) monitor met een debiet van 8.000liter/minuut
Interne Kennung: PPP178-448/5081/2025/040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613000 Großcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/040_1