See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ31_2024 - Úklidové služby v objektech ČRo
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla, deratizace, dezinfekce, dezinsekce v objektech a v některých regionech i ve venkovních prostorech objektů Českého rozhlasu na základě uzavřené rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním účastníkem pro danou část 1–7 veřejné zakázky.
Interne Kennung: VZ31/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90919200 Büroreinigung, 90924000 Ausräucherung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90620000 Schneeräumung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Český rozhlas v Ústí nad Labem a v Liberci
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, Na Schodech 10, Ústí nad Labem a poskytování úklidových služeb a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, Modrá 1048, Liberec.
Interne Kennung: Část 7. VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90924000 Ausräucherung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90620000 Schneeräumung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90919200 Büroreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • Mimořádný úklid po stavbě, rekonstrukci, malování, při haváriích apod., • Čištění čalounění sedacího nábytku*, • Mimořádný úklid v rámci pořádání eventů, • Dezinfekční úklid v rámci epidemiologických opatření
Los: LOT-0006
Titel: Český rozhlas v Praze 2 – Vinohrady a v Praze 8 - Karlín
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, komplex propojených budov Vinohradská 12, Římská 13, Římská 15, Praha 2 - Vinohrady a poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu ČRo, Hybešova 10, Praha 8 - Karlín.
Interne Kennung: Část 6. VZ
Beschreibung der Optionen: • Mimořádný úklid po stavbě, rekonstrukci, malování, při haváriích apod., • Mimořádný úklid v rámci pořádání eventů, • Dezinfekční úklid v rámci epidemiologických opatření
Los: LOT-0003
Titel: Český rozhlas v Hradci Králové a v Pardubicích
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, Havlíčkova 292, Hradec Králové a poskytování úklidových služeb a praní prádla v ČRo, Sv. Anežky České 29, Pardubice.
Interne Kennung: Část 3. VZ
Los: LOT-0002
Titel: Český rozhlas v Českých Budějovicích a v Jihlavě
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, U Tří lvů 1, České Budějovice a poskytování úklidových služeb a praní prádla v objektu ČRo, Masarykovo náměstí 42, Jihlava.
Interne Kennung: Část 2. VZ