2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop 6 ziekenwagens
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Aankoop van 6 ziekenwagens gespreid over de looptijd van de opdracht (72 maanden; 2026 – 2031). Ieder jaar zal er een ziekenwagen worden besteld: • 2026: 1 ziekenwagen • 2027: 1 ziekenwagen • 2028: 1 ziekenwagen • 2029: 1 ziekenwagen • 2030: 1 ziekenwagen • 2031: 1 ziekenwagen Leveringsplaats: Hulpverleningszone Noord-Limburg Norbert Neeckxlaan 52 z 3920 Lommel Beschrijving: De Hulpverleningszone is bevoegd voor opdrachten inzake dringende medische hulpverlening en beschikt daartoe over speciaal uitgeruste ziekenwagens, ingericht conform de operationele noden. Tenzij uitdrukkelijk anders vermeld, wordt het voertuig geleverd inclusief de beschreven uitrusting. Indien bepaalde uitrustingsonderdelen niet meegeleverd worden, dient de leverancier in het ontwerp voldoende ruimte te voorzien voor latere integratie. Al het voorgestelde materieel is nieuw en elk element voldoet aan de bijzondere interventievoorwaarden. De leverancier dient hiermee rekening te houden bij het voorstellen van het materieel. Het voertuig betreft een ziekenwagen van het type C 4x2 met kofferopbouw. Het voertuig moet bestuurd kunnen worden door een chauffeur met rijbewijs C. Het chassis moet van een goedgekeurd en gehomologeerd type zijn, aangepast aan het voertuigontwerp. Deze aanpassing wordt onderbouwd door een gewichtsberekening van het volledige concept, die bij de offerte wordt gevoegd. Bij levering zal het voertuig worden nagewogen. Indien het voertuig niet voldoet aan het vooropgestelde gewicht, kan dit aanleiding geven tot weigering van het product. De originele achteropbouw van het voertuig moet ingericht zijn als sanitaire cel, geschikt voor het toedienen van medische verzorging conform de normen voor Basic Life Support (BLS) en Advanced Life Support (ALS). Het voertuig moet voldoen aan de specificaties van een Type C Mobile Intensive Care Unit zoals omschreven in de norm NBN EN 1789. Het aangeboden voertuig moet van het meest recente commerciële type zijn en compatibel zijn met de huidige keten van dringende geneeskundige hulpverlening. Het voertuig moet operationeel inzetbaar zijn met een nuttig laadvermogen van meer dan 100 kg bovenop de vereisten van de Europese norm NBN EN 1789 type C. Dit extra laadvermogen is noodzakelijk voor de latere toevoeging van medisch materiaal. Het voertuig moet geschikt zijn voor het gelijktijdig en veilig vervoer van één liggende patiënt, twee zittende personen in de sanitaire cel en twee personen in de stuurcabine, inclusief de bestuurder (totaal vijf personen). De gewichtsberekening gebeurt exclusief het reservewiel, de eventuele houder en de krik. Deze onderdelen worden niet in het voertuig voorzien, maar maken wel deel uit van de levering. Het voertuig moet op het moment van indiening van de offerte én bij levering volledig voldoen aan de geldende Europese en Belgische regelgeving.
Interne Kennung: PPP12L-270/5048/HVZNL2025-08
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: HVZNL2025-08_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Niet gespecifieerd) Vereiste opties (Niet gespecifieerd)