2. Verfahren
Verfahren
Titel: WSPARCIE TECHNICZNE EUROPEJSKIEJ, AFRYKAŃSKIEJ I AUSTRALIJSKIEJ SIECI OPTICAL FENCE (OF) POLSKIEJ AGENCJI KOSMICZNEJ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wsparcie techniczne europejskiej, afrykańskiej i australijskiej sieci Optical Fence (OF) Polskiej Agencji Kosmicznej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty odpowiednio w: Część I – Wsparcie techniczne OF w Europie – Załącznik nr 1A do SWZ Część II – Wsparcie techniczne OF w Afryce – Załącznik nr 1B do SWZ Część III – Wsparcie techniczne OF w Australii – Załącznik nr 1C do SWZ
Interne Kennung: BO/48/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Wsparcie techniczne OF w Europie
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wsparcia technicznego zasobów w postaci 4 stacji o bardzo szerokim polu widzenia do triangulacji optycznej, przeznaczonych do obserwacji obiektów SST na orbitach w reżimie HLEO. Stacje znajdują się w następujących lokalizacjach: 1.1. Obserwatorium astronomiczne w Truszczynach, Truszczyny 57, 13-220 Rybno, woj. warmińsko-mazurskie, koordynaty: 53.41765659032016, 19.89591479594188 – 1 stacja OF. 1.2. Centrum obserwacyjne Polskiej Agencji Kosmicznej zlokalizowane na terenie Akademickiego Ośrodka Szybowcowego Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej, powiat Leski, woj. Podkarpackie, koordynaty: 49.52237484612836, 22.409875425757207– 2 stacje OF. 1.3. Obserwatorium Kryoneri Corinthia w dystrykcie Koryntia, północny Peloponez koordynaty: 37.9721677217592, 22.618365668458566 – 1 stacja.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Wsparcie techniczne OF w Afryce
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wsparcia technicznego zasobów w postaci 4 stacji o bardzo szerokim polu widzenia do triangulacji optycznej, przeznaczonych do obserwacji obiektów SST na orbitach w reżimie HLEO. Stacje znajdują się w następujących lokalizacjach: 1.1. Callie's Game Lodge, Namibia, koordynaty: -19.062199457865937, 17.64598880504409 – 1 stacja OF. 1.2. Tivoli Astro Farm, Nabibia, koordynaty: -23.299195007504544, 18.038209386927846 – 2 stacje OF. 1.3. Cederberg Astronomical Observatory, Republika Południowej Afryki, koordynaty: -32.490883078433235, 19.252362369904546 – 1 stacja.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Wsparcie techniczne OF w Australii
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wsparcia technicznego zasobów w postaci 4 stacji o bardzo szerokim polu widzenia do triangulacji optycznej, przeznaczonych do obserwacji obiektów SST na orbitach w reżimie HLEO. Stacje znajdują się w następujących lokalizacjach: 1.1. Taylor Industries Pty Ltd ATF The Taylor Family Trust, Australia, koordynaty: -23.4194310288191, 147.6981141249587– 1 stacja OF. 1.2. Obserwatorium Siding Spring, Australia, koordynaty: -31.27492909723584, 149.06848983822982 – 2 stacje OF. 1.3. Mount Stromlo Observatory, Australia koordynaty: 37˚ 58′ 19″ N, 22˚ 37′ 07″ E – 1 stacja.