2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów frakcji nadsitowej o kodzie 19 12 12 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. we Włoszczowie - Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych "Kępny Ług" ul. Przedborska 89, 29-100 Włoszczowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów frakcji nadsitowej o kodzie 19 12 12 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. we Włoszczowie – Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych „Kępny Ług” ul. Przedborska 89, 29-100 Włoszczowa. W okresie obowiązywania umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, to jest w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, Zamawiający przewiduje przekazanie frakcji nadsitowej zmieszanych odpadów komunalnych w ilości 3000 Mg. Zamawiający zastrzega, iż przewidziana w zdaniu pierwszym ilość odpadów przewidzianych do odbioru i utylizacji może być mniejsza od założonej, gwarantuje jednocześnie, iż minimalna ilość odpadów przewidzianych do odbioru, transportu i zagospodarowania nie będzie mniejsza niż 70% z założonych 3000 Mg. Zamawiający skorzysta z prawa opcji do zmniejszenia ilości odpadów przewidzianych do odbioru w przypadku, gdy nie wytworzy założonej ilości frakcji nadsitowej zmieszanych odpadów komunalnych w okresie obowiązywania umowy ws niniejszego zamówienia publicznego. W związku ze skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji do zmniejszenia zamówienia Wykonawcy będzie przysługiwać wynagrodzenie odpowiadające faktycznej ilości odebranych odpadów. Wymagany termin rozpoczęcia odbioru pierwszej partii odpadów – do 7 dni od daty podpisania umowy. Miejscem odbioru jest Zakład Przetwarzania Odpadów Komunalnych „Kępny Ług” ul. Przedborska 89, 29-100 Włoszczowa woj. świętokrzyskie. Wykonawca będzie zobowiązany do odbioru odpadów (w dni robocze) w ilości miesięcznej około 250 Mg. Zamawiający ustali z Wykonawcą telefonicznie lub e-mailem terminy oraz ilość odbioru poszczególnych partii odpadów w danym miesiącu, aż do osiągnięcia wymaganej wielkości miesięcznej partii odpadów podlegających odbiorowi. Przekazanie kolejnej transzy odpadów w ramach założonej miesięcznej partii odpadów będzie rozpoczynało się w ciągu 3 dni od telefonicznego zgłoszenia zamówienia na odbiór odpadów. Odpady będą przekazywane: a) częściowo w sprasowanych belach o wymiarach około 1200mm x 800mm x1000mm – około 20% b) częściowo luzem – około 80% Załadunek przekazywanej partii odpadów, leży po stronie Zamawiającego, będzie odbywał się w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie się odbywało na zalegalizowanych wagach Zamawiającego, zlokalizowanych w zakładzie Zamawiającego. Z przyczyn technicznych ważenie odebranej ilości odpadów odbywać się będzie dopiero po załadunku, a nie w jego trakcie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odebranych odpadów na poziomie pełnej pojemności środka transportowego Wykonawcy. Zamawiający ustala 1 miesięczny okres rozliczeniowy za faktyczną miesięczną realizację zamówienia – odbiór odpadów potwierdzony w kartach przekazania odpadów. Wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia z miejsca odbioru pokrywa Wykonawca. Zamawiający zastrzega, że ilość odbieranych odpadów w danym miesiącu może ulec zmianie w stosunku do założonych 250 Mg. to jest zmniejszeniu o 30% wartości założonej. Warunkiem rozliczenia za odebraną partię odpadów w danym miesiącu będzie karta przekazania odpadów (KPO) i prawidłowo wystawiona faktura VAT.
Vorherige Bekanntmachung: 660769-2024
Interne Kennung: GKIII/ZP/06/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów frakcji nadsitowej o kodzie 19 12 12 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. we Włoszczowie – Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych „Kępny Ług” ul. Przedborska 89, 29-100 Włoszczowa. Zagospodarowanie odebranych odpadów przez Wykonawcę będzie zgodne z posiadanymi przez niego zezwoleniami w tym zakresie oraz obowiązującymi przepisami prawa. Po dokonaniu odbioru odpadów od Zamawiającego – Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za ich prawidłowy transport oraz zagospodarowanie. W okresie obowiązywania umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, to jest w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, Zamawiający przewiduje przekazanie frakcji nadsitowej zmieszanych odpadów komunalnych w ilości 3000 Mg. Zamawiający zastrzega, iż przewidziana w zdaniu pierwszym ilość odpadów przewidzianych do odbioru i utylizacji może być mniejsza od założonej, gwarantuje jednocześnie, iż minimalna ilość odpadów przewidzianych do odbioru, transportu i zagospodarowania nie będzie mniejsza niż 70% z założonych 3000 Mg. Zamawiający skorzysta z prawa opcji do zmniejszenia ilości odpadów przewidzianych do odbioru w przypadku, gdy nie wytworzy założonej ilości frakcji nadsitowej zmieszanych odpadów komunalnych w okresie obowiązywania umowy ws niniejszego zamówienia publicznego. W związku ze skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji do zmniejszenia zamówienia Wykonawcy będzie przysługiwać wynagrodzenie odpowiadające faktycznej ilości odebranych odpadów. Wymagany termin rozpoczęcia odbioru pierwszej partii odpadów – do 7 dni od daty podpisania umowy. Miejscem odbioru jest Zakład Przetwarzania Odpadów Komunalnych „Kępny Ług” ul. Przedborska 89, 29-100 Włoszczowa woj. świętokrzyskie. Wykonawca będzie zobowiązany do odbioru odpadów (w dni robocze) w ilości miesięcznej około 250 Mg. Zamawiający ustali z Wykonawcą telefonicznie lub e-mailem terminy oraz ilość odbioru poszczególnych partii odpadów w danym miesiącu, aż do osiągnięcia wymaganej wielkości miesięcznej partii odpadów podlegających odbiorowi. Przekazanie kolejnej transzy odpadów w ramach założonej miesięcznej partii odpadów będzie rozpoczynało się w ciągu 3 dni od telefonicznego zgłoszenia zamówienia na odbiór odpadów. Odpady będą przekazywane: a) częściowo w sprasowanych belach o wymiarach około 1200mm x 800mm x1000mm – około 20% b) częściowo luzem – około 80% Załadunek przekazywanej partii odpadów, leży po stronie Zamawiającego, będzie odbywał się w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie się odbywało na zalegalizowanych wagach Zamawiającego, zlokalizowanych w zakładzie Zamawiającego. Z przyczyn technicznych ważenie odebranej ilości odpadów odbywać się będzie dopiero po załadunku, a nie w jego trakcie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odebranych odpadów na poziomie pełnej pojemności środka transportowego Wykonawcy. Zamawiający ustala 1 miesięczny okres rozliczeniowy za faktyczną miesięczną realizację zamówienia – odbiór odpadów potwierdzony w kartach przekazania odpadów. Wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia z miejsca odbioru określonego w pkt. 6 pokrywa Wykonawca. Zamawiający zastrzega, że ilość odbieranych odpadów w danym miesiącu może ulec zmianie w stosunku do założonych 250 Mg. to jest zmniejszeniu o 30% wartości założonej. Warunkiem rozliczenia za odebraną partię odpadów w danym miesiącu będzie karta przekazania odpadów (KPO) i prawidłowo wystawiona faktura VAT.