2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD - Dodávka osobních ochranných pracovních prostředků pro potřeby AOPK ČR a jejich regionálních pracovišť
Beschreibung: Dodávka osobních ochranných prostředků dle přesně stanovené specifikace pro potřeby AOPK ČR a jejich regionálních pracovišť: bunda hardshell, bunda softshell, kalhoty membránové, kalhoty letní, mikina, košile krátký rukáv, tričko polo krátký rukáv, aplikace loga Stráže přírody sítotransferem/výšivkou, aplikace loga Stráže přírody-nášivka, aplikace loga Domu přírody sítotransferem/výšivkou a aplikace loga Informačního střediska sítotransferem/výšivkou.
Vorherige Bekanntmachung: 635603-2023
Interne Kennung: N006/23/V00014491
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001