See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en de levering van kantoormeubilair
Beschreibung: Kantoormeubilair
Interne Kennung: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/18 - 1
Beschreibung: Stoelen, plooitafels, klaptafels en transportkarren
Interne Kennung: 1 Stoelen, plooitafels, klaptafels en transportkarren
Los: LOT-0002
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/18 - 2
Beschreibung: Opbergkasten en -rekken
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/18 - 3
Beschreibung: Bureau- en vergadertafels, bureaustoelen en ladenblokken
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/MDC/18 - 4
Beschreibung: Inrichtingselementen
Interne Kennung: 4