See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Przytok w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej (dalej p.poż.), pozyskania drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej, przewidziane do wykonania na terenie Nadleśnictwa Przytok w roku 2025. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Vorherige Bekanntmachung: 673648-2024
Interne Kennung: S.270.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 23.09.2024r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pozyskanie drewna w leśnictwach: 01 (Dąbrowa), 02 (Kiełpin) i 08 (Racula)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu pozyskania drewna oraz innych czynności wskazanych w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok - leśnictw: Dąbrowa, Kiełpin i Racula. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ, z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pozyskanie drewna w leśnictwach: 03 (Kisielin) i 04 (Przytok)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu pozyskania drewna oraz innych czynności wskazanych w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok - leśnictw: Kisielin i Przytok. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pozyskanie drewna w leśnictwach: 05 (Wielobłota) i 09 (Zabór)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu pozyskania drewna oraz innych czynności wskazanych w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok - leśnictw: Wielobłota i Zabór. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pozyskanie drewna w leśnictwach: 06 (Bobrowniki), 07 (Czarna) i 10 (Zatonie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu pozyskania drewna oraz innych czynności wskazanych w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok - leśnictw: Bobrowniki, Czarna i Zatonie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Zagospodarowanie lasu w leśnictwach: 01 (Dąbrowa), 02 (Kiełpin) i 08 (Racula)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu (hodowli i ochrony lasu, ochrony p.poż.), pozyskania drewna oraz innych czynności wskazanych w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok - leśnictw: Dąbrowa, Kiełpin i Racula. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45000000 Bauarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen
Los: LOT-0006
Titel: Zagospodarowanie lasu w leśnictwach: 03 (Kisielin) i 04 (Przytok)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu (hodowli i ochrony lasu, ochrony p.poż.), pozyskania drewna oraz innych czynności wskazanych w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok - leśnictw: Kisielin i Przytok. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Zagospodarowanie lasu w leśnictwach: 05 (Wielobłota) i 09 (Zabór)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu (hodowli i ochrony lasu, ochrony p.poż.), pozyskania drewna oraz innych czynności wskazanych w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok - leśnictw: Wielobłota i Zabór. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Zagospodarowanie lasu w leśnictwach: 06 (Bobrowniki), 07 (Czarna) i 10 (Zatonie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu (hodowli i ochrony lasu, ochrony p.poż.), pozyskania drewna oraz innych czynności wskazanych w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok - leśnictw: Bobrowniki, Czarna i Zatonie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45000000 Bauarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet specjalistyczny - Ochrona ppoż. terenów leśnych, gospodarka łąkowo-rolna, orki oraz rozdrabnianie pozostałości pozrębowych na terenie Nadleśnictwa Przytok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 530, z późn. zm.), obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu (hodowli lasu, ochrony p.poż. terenów leśnych), usługi z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej oraz inne czynności wskazane w zał. do SWZ, przewidziane do wykonania w 2025 r. na terenie Nadleśnictwa Przytok. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący szacunkowe sumaryczne ilości prac do wykonania, lokalizację prac, standardy jakościowe odnoszące się do istotnych cech przedmiotu zamówienia i in., zawierają dokumenty zamówienia (SWZ z zał.).
Interne Kennung: Pakiet 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft