See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni naukowych w ramach Projektu nr FELD.09.02-IZ.00-0007/24 pn. „Autostradą do Transformacji” Część 1: Dostawa sprzętów elektronicznych, narzędzi, pomocy dydaktycznych Część 2: Dostawa i kompleksowy montaż wiaty
Beschreibung: Część 1 zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów elektronicznych, narzędzi, pomocy dydaktycznych A. sprzęt elektroniczny 1. Monitor interaktywny z mobilnym stojakiem 2 szt. 2. Zestaw komputerowy - stacja robocza + system operacyjny windows 11 pro - 18 szt 3. Zestaw komputerowy + Windows 11 pro dla Nauczyciela 1 szt. 4. Monitor komputerowy (do nauki podstaw motoryzacji) 21 szt 5. MS Office Professional 2021 plus LTSC 19 szt. 6. Tablica interaktywna 1 szt. 7. Urządzenie drukujące wielofunkcyjne 2 szt 8. Klimatyzator przenośny 3 szt. B. Pomoce dydaktyczne dla kierunku mechanik 1. Zestaw komputerowy do diagnostyki 1 szt 2. Autodata 1 szt. 3. Defibrylator 1 szt. 4. Zestaw fantomów 2 szt 5. Plansze magnetyczne, każda plansza x 2 szt. 6. Narkogogle 1 szt. 7. Alkogogle 1 szt. 8. Sengogle 1 szt. 9. Wykłady kat B 2 szt. 10. Dostęp do e-podręczników 2 szt. C. Narzędzia i szafy narzędziowe 1. Wózek narzędziowy 3 szt. 2. Szafa narzędziowa 2 szt. 3. Zestaw narzędzi dynamometrycznych 28 częściowy 3 szt. 4. Zestaw mikrometrów 5 szt. 5. Zestaw pomiarowy 7elementowy 5 zestawów. 6. Stół warsztatowy 1 szt. D. Urządzenia mechotroniczne 1. Oświetlenie pojazdu samochodowego – zestaw do nauki 1 szt. 2. Zestaw czujników 1 szt 3. System Common Rail 1 szt. 4. Most napędowy 1 szt. 5. Skrzynia przekładnia ręczna 1 szt. Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI z dnia 25 września 2024 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podstawowych warunków niezbędnych do realizacji przez szkoły i nauczycieli zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych oraz programów nauczania: Producent komputera stacjonarnego (zestawu) powinien posiadać: 1. Certyfikat ISO 9001 systemu zarządzania jakością; 2. Certyfikat ISO 14001 zarządzania środowiskiem. Komputer stacjonarny (zestaw) powinien posiadać: 1. Certyfikat EPEAT dla Polski lub innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub równoważny certyfikat wydany przez akredytowaną instytucję w analogicznym zakresie; 2. Deklarację zgodności UE i oznakowanie CE; 3. Certyfikat TCO. Część 2 zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i kompleksowy montaż wiaty do podłoża wykonanego z kostki brukowej. 2. Zamawiający określa minimalne parametry techniczne dotyczące sprzętów dla części 1, części 2. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. 3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań
Vorherige Bekanntmachung: 269331-2025
Interne Kennung: ZSP4.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 39717200 Klimageräte, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 33182100 Defibrillator, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 39162100 Lehrmittel, 44112100 Schutzunterkünfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Doposażenie pracowni naukowych w ramach Projektu nr FELD.09.02-IZ.00-0007/24 pn. „Autostradą do Transformacji” Część 1: Dostawa sprzętów elektronicznych, narzędzi, pomocy dydaktycznych
Beschreibung: Część 1 zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów elektronicznych, narzędzi, pomocy dydaktycznych A. sprzęt elektroniczny 1. Monitor interaktywny z mobilnym stojakiem 2 szt. 2. Zestaw komputerowy - stacja robocza + system operacyjny windows 11 pro - 18 szt 3. Zestaw komputerowy + Windows 11 pro dla Nauczyciela 1 szt. 4. Monitor komputerowy (do nauki podstaw motoryzacji) 21 szt 5. MS Office Professional 2021 plus LTSC 19 szt. 6. Tablica interaktywna 1 szt. 7. Urządzenie drukujące wielofunkcyjne 2 szt 8. Klimatyzator przenośny 3 szt. B. Pomoce dydaktyczne dla kierunku mechanik 1. Zestaw komputerowy do diagnostyki 1 szt 2. Autodata 1 szt. 3. Defibrylator 1 szt. 4. Zestaw fantomów 2 szt 5. Plansze magnetyczne, każda plansza x 2 szt. 6. Narkogogle 1 szt. 7. Alkogogle 1 szt. 8. Sengogle 1 szt. 9. Wykłady kat B 2 szt. 10. Dostęp do e-podręczników 2 szt. C. Narzędzia i szafy narzędziowe 1. Wózek narzędziowy 3 szt. 2. Szafa narzędziowa 2 szt. 3. Zestaw narzędzi dynamometrycznych 28 częściowy 3 szt. 4. Zestaw mikrometrów 5 szt. 5. Zestaw pomiarowy 7elementowy 5 zestawów. 6. Stół warsztatowy 1 szt. D. Urządzenia mechotroniczne 1. Oświetlenie pojazdu samochodowego – zestaw do nauki 1 szt. 2. Zestaw czujników 1 szt 3. System Common Rail 1 szt. 4. Most napędowy 1 szt. 5. Skrzynia przekładnia ręczna 1 szt. Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI z dnia 25 września 2024 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podstawowych warunków niezbędnych do realizacji przez szkoły i nauczycieli zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych oraz programów nauczania: Producent komputera stacjonarnego (zestawu) powinien posiadać: 1. Certyfikat ISO 9001 systemu zarządzania jakością; 2. Certyfikat ISO 14001 zarządzania środowiskiem. Komputer stacjonarny (zestaw) powinien posiadać: 1. Certyfikat EPEAT dla Polski lub innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub równoważny certyfikat wydany przez akredytowaną instytucję w analogicznym zakresie; 2. Deklarację zgodności UE i oznakowanie CE; 3. Certyfikat TCO. Zamawiający określa minimalne parametry techniczne dotyczące sprzętów dla części 1, części 2. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. Umowa na realizację zamówienia zostanie zawarta na warunkach wymienionych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących CZĘŚĆ III SWZ. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia. Zamawiający nie przewiduje wymagań związanych z realizacją zamówienia, obejmujące aspekty gospodarcze, środowiskowe, społeczne, związane z innowacyjnością, zatrudnieniem lub zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcy w toku realizacji zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania. Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz inni wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1 – 10 ustawy Pzp.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 39717200 Klimageräte, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 33182100 Defibrillator, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 39162100 Lehrmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.