2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA inhuur financieel personeel
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van financieel personeel voor de afdelingen van de gemeente Delft. Het doel van deze opdracht is om externe partners te contracteren die gespecialiseerd zijn in het leveren van financieel personeel ter ondersteuning van verschillende afdelingen bij ziekte, zwangerschap, piek en in verband met projecten binnen de gemeentelijke organisatie van Opdrachtgever. Daarnaast wenst Opdrachtgever met het inhuren van financieel personeel bij externe partners de administratieve lasten per nadere opdracht te beperken en sneller en efficiënter externe deskundigheid en expertise te kunnen inhuren. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Financiën
Beschreibung: Perceel 1 betreft de inhuur van personeel voor zowel de afdeling Financiën als Controlling. De Gemeente wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met vier (4) Opdrachtnemers die in staat zijn om kandidaten te leveren en ter beschikking te stellen aan de genoemde afdeling. Functies die binnen dit perceel uitgevraagd kunnen worden zijn: - Financieel adviseurs, schaal 11-12 - Senior financieel adviseurs, schaal 11-12 - Senior financiële administratie, schaal 11-12 - Business controllers, schaal 10-13
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal één (1) jaar
Los: LOT-0002
Titel: Auditors
Beschreibung: Perceel 2 betreft de inhuur van personeel voor de afdeling Controlling. De Gemeente wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met twee (2) Opdrachtnemers die in staat zijn om kandidaten te leveren en ter beschikking te stellen aan de genoemde afdeling. Functies die binnen dit perceel uitgevraagd kunnen worden zijn: - Auditors, schaal 10-13
Interne Kennung: 2