2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa samochodu osobowego typu minivan/minibus
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowego, nieużywanego, nieregenerowanego, kompletnego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w czerwcu 2024 roku, wolnego od jakichkolwiek wad samochodu typu minivan/minibus. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ, zwanym dalej „SOPZ”.
Vorherige Bekanntmachung: 546288-2025
Interne Kennung: ZZOSE.2611.33.2025.301.KBO[CCN]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115000 Sonstige Personenkraftwagen, 34100000 Kraftfahrzeuge, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowego, nieużywanego, nieregenerowanego, kompletnego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w czerwcu 2024 roku, wolnego od jakichkolwiek wad samochodu typu minivan/minibus 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ, zwanym dalej „SOPZ”. 3. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 4. Ofertę stanowi: 1) Formularz Ofertowy, 2) Tabela zgodności parametrów techniczno-użytkowych oferowanego pojazdu Wraz z ofertą należy złożyć: 1) Oświadczenie JEDZ; 2) Pełnomocnictwo wskazujące pełnomocnika Wykonawców występujących wspólnie (w przypadku złożenia oferty przez konsorcjum); 3) Pełnomocnictwo do podpisania oferty (w przypadku posługiwania się pełnomocnikiem); 4) Dowody, w szczególności przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, potwierdzające, że proponowane przez Wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone SOPZ (w przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych); 6. Poświadczenie za zgodność z oryginałem następuje przez podpisanie podpisem elektronicznym kwalifikowanym. Poświadczenia dokonuje notariusz lub Wykonawca (członek konsorcjum, podmiot udostępniający zasoby – odpowiednio w zakresie dokumentów, które każdego z nich dotyczą), a w przypadku pełnomocnictwa poświadczenia dokonuje notariusz lub mocodawca.