See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH i CHEMICZNYCH ORAZ PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do badań diagnostycznych, patomorfologicznych oraz testów alergologicznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części – Pakietów
Interne Kennung: ZP/D/15/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Diagnostyka HIV
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych
Interne Kennung: 1 - Diagnostyka HIV
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Diagnostyka prątka gruźlicy
Interne Kennung: 2 - Diagnostyka prątka gruźlicy
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Krążki antybiotykowe
Interne Kennung: 3 - Krążki antybiotykowe
Los: LOT-0004
Titel: 4 - Zestawy identyfikacyjne
Interne Kennung: 4 - Zestawy identyfikacyjne
Los: LOT-0005
Titel: 5 - Testy naskórkowe
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników - testy naskórkowe
Interne Kennung: 5 - Testy naskórkowe
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0006
Titel: 6 - Testy punktowe
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników - testy punktowe
Interne Kennung: 6 - Testy punktowe
Los: LOT-0007
Titel: 7 - Odczynniki do Zakładu Patomorfologii
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych
Interne Kennung: 7 - Odczynniki do Zakładu Patomorfologii
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0008
Titel: 8 - Test do wczesnego diagnozowania uszkodzenia mięśnia sercowego
Interne Kennung: 8 - Test do wczesnego diagnozowania uszkodzenia mięśnia sercowego
Los: LOT-0009
Titel: 9 - Krążki identyfikacyjne
Interne Kennung: 9 - Krążki identyfikacyjne
Los: LOT-0010
Titel: 10 - Antygen Chlamydia Trachomatis
Interne Kennung: 10 - Antygen Chlamydia Trachomatis
Los: LOT-0011
Titel: 11 - Odczynniki chemiczne do Centralnego Laboratorium
Interne Kennung: 11 - Odczynniki chemiczne do Centralnego Laboratorium