See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup kalendarzy na 2026 rok
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa 6 rodzajów kalendarzy na 2026 rok do Centrali KRUS, 16 Oddziałów Regionalnych KRUS i 5 Centrów Rehabilitacji Rolników KRUS – zwanych dalej Odbiorcami. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Rozdział II do SWZ, w następujących ilościach: a) kalendarz trójdzielny (z główką), liczba: 5 009 szt. b) kalendarz na biurko stojący, liczba: 6 074 szt. c) kalendarz podkładowy na biurko, liczba: 188 szt. d) kalendarz książkowy - format A5, liczba: 2 055 szt. e) kalendarz książkowy format A4 VIP, liczba: 315 szt. f) kalendarz plakatowy, liczba: 1 653 szt. 3. Wykonawca zapewni wyładunek kalendarzy oraz złożenie ich w miejscu wskazanym przez Odbiorców. 4. Na każdym opakowaniu Wykonawca zaznaczy rodzaj kalendarza, zapakowaną liczbę sztuk oraz nazwę: Oddział/Centrala/CRR KRUS.
Vorherige Bekanntmachung: 483059-2025
Interne Kennung: 0000-ZP.261.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199792 Kalender
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0000-ZP.261.14.2025 (1)