See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka mała” lub „Pożyczka duża” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia Instrumentów Finansowych, polegające w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonych przez PF Instrumentów Finansowych „Pożyczka mała” lub „Pożyczka duża”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Mazowieckiego, a Wykonawca Wkład Pośrednika Finansowego. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka mała” stanowiącej załącznik nr [2a] do Istotnych Postanowień Umowy oraz w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka duża” stanowiącej załącznik nr [2b] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia Instrumentów Finansowych, polegające w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonych przez PF Instrumentów Finansowych „Pożyczka mała” lub „Pożyczka duża”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Mazowieckiego, a Wykonawca Wkład Pośrednika Finansowego. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka mała” stanowiącej załącznik nr [2a] do Istotnych Postanowień Umowy oraz w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka duża” stanowiącej załącznik nr [2b] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ. Część III – w wysokości 15 000 000 PLN, obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi wdrożenia Instrumentem Finansowym, polegającej w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Pożyczka mała” z przeznaczeniem na wsparcie przedsięwzięć realizowanych przez co najmniej 165 przedsiębiorstw z segmentu MŚP udzielając im Jednostkowych Pożyczek, a w tym do 30.9.2018 r. wsparcie co najmniej 43 przedsiębiorstw z segmentu MŚP, o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka mała” z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 25 % kwoty dostępnej dla Ostatecznego Odbiorcy w ramach realizacji III części zamówienia).
Interne Kennung: DZZK/110/DIF/2017 cz. III Aneks nr 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen