716770-2023 - Wettbewerb
Polen – Betriebliche Gesundheitsfürsorge – Usługa wykonania zadań służby medycyny pracy dla TAURON Wydobycie S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania zadań służby medycyny pracy dla TAURON Wydobycie S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 322959-2023
Interne Kennung: PZP/TWD/08169/2023/250/P/JMS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: część nr 1 - Usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników narażonych na czynniki szkodliwe i niebezpieczne oraz innych zadań służby medycyny pracy dla Zakładu Górniczego Sobieski
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: część nr 2 - Usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników administracyjno-biurowych i innych nie narażonych na czynniki szkodliwe i niebezpieczne oraz innych zadań służby medycyny pracy dla Zakładu Górniczego Sobieski
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Usługi w zakresie wykonywania badań psychologicznych dla Zakładu Górniczego Sobieski
Los: LOT-0005
Titel: część nr 4 - Usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników narażonych na czynniki szkodliwe i niebezpieczne oraz innych zadań służby medycyny pracy dla Zakładu Górniczego Janina
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników administracyjno-biurowych i innych nie narażonych na czynniki szkodliwe i niebezpieczne oraz innych zadań służby medycyny pracy dla Zakładu Górniczego Janina
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - Usługi w zakresie wykonywania badań psychologicznych dla Zakładu Górniczego Janina
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 - Usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników narażonych na czynniki szkodliwe i niebezpieczne oraz innych zadań służby medycyny pracy dla Zakładu Górniczego Brzeszcze
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 - Usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej dla pracowników administracyjno-biurowych i innych nie narażonych na czynniki szkodliwe i niebezpieczne oraz innych zadań służby medycyny pracy dla Zakładu Górniczego Brzeszcze
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 - Usługi w zakresie wykonywania badań psychologicznych dla Zakładu Górniczego Brzeszcze