2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi ochrony całodobowej w obiektach Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu medycznego w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi ochrony całodobowej w obiektach Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu medycznego w Łodzi. Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności: PAKIET NR 1- USŁUGI BEZPOŚREDNIEJ OCHRONY FIZYCZNEJ CAŁODOBOWEJ W OBIEKCIE ZAMAWIAJĄCEGO 1.1. świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej całodobowej w obiekcie Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Sterlinga 13, PAKIET NR 2- USŁUGI NA DOJAZD ORAZ WYKONYWANIE DZIAŁAŃ INTERWENCYJNYCH PRZEZ MOBILNĄ GRUPĘ WYKONAWCY W OBIEKCIE ZAMAWIAJĄCEGO 1.2. świadczenie usługi na dojazd oraz wykonywanie działań interwencyjnych przez mobilną grupę Wykonawcy w obiekcie Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Uniwersyteckie Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej 91-738 Łódź, ul. Pankiewicza 16 (ul. Sporna 36/50), 1.3. świadczenie usługi na dojazd oraz wykonywanie działań interwencyjnych przez mobilną grupę Wykonawcy w obiekcie Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Ośrodek Pomocy Psychiatrycznej i Psychologicznej dla Młodzieży 91-084 Łódź, ul. Bardowskiego 1.
Interne Kennung: ZP/131/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 1- USŁUGI BEZPOŚREDNIEJ OCHRONY FIZYCZNEJ CAŁODOBOWEJ W OBIEKCIE ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: PAKIET NR 1- USŁUGI BEZPOŚREDNIEJ OCHRONY FIZYCZNEJ CAŁODOBOWEJ W OBIEKCIE ZAMAWIAJĄCEGO
Interne Kennung: PAKIET NR 1- USŁUGI BEZPOŚREDNIEJ OCHRONY FIZYCZNEJ CAŁODOBOWEJ W OBIEKCIE ZAMAWIAJĄCEGO
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 2- USŁUGI NA DOJAZD ORAZ WYKONYWANIE DZIAŁAŃ INTERWENCYJNYCH PRZEZ MOBILNĄ GRUPĘ WYKONAWCY W OBIEKCIE ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: PAKIET NR 2- USŁUGI NA DOJAZD ORAZ WYKONYWANIE DZIAŁAŃ INTERWENCYJNYCH PRZEZ MOBILNĄ GRUPĘ WYKONAWCY W OBIEKCIE ZAMAWIAJĄCEGOO
Interne Kennung: PAKIET NR 2- USŁUGI NA DOJAZD ORAZ WYKONYWANIE DZIAŁAŃ INTERWENCYJNYCH PRZEZ MOBILNĄ GRUPĘ WYKONAWCY W OBIEKCIE ZAMAWIAJĄCEGO