716788-2025 - Wettbewerb
Polen – Hotel-Übernachtungen – Hotelarskie usługi noclegowe w 2026 roku dla WCEO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHotelarskie usługi noclegowe w 2026 roku dla WCEO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego są hotelarskie usługi noclegowe w 2026 roku dla WCEO (kod CPV: 55110000-4). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 5 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungHotelarskie usługi noclegowe w 2026 roku dla WCEO
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewidziano