716793-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu miasta Darłowo w latach 2024 – 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu miasta Darłowo w latach 2024 – 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odbiór, transport i częściowe zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Miasta Darłowo. Transport odebranych odpadów odbywać się będzie do instalacji MBP, składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne oraz regionalnego zakładu odzysku odpadów zgodnie z podziałem, który zostanie podany po rozstrzygnięciu przetargu na zadanie: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości z terenu miasta Darłowo w latach 2024-2025”. Podział dotyczył będzie konkretnych frakcji odpadów transportowanych do dwóch możliwych lokalizacji: MPGKiM Sp. z o.o., ul. Polanowska 43, 76-100 Sławno, PGK Sp. z o.o. ul. Komunalna 5, 75-724 Koszalin. Odpady selektywnie zebrane, które nie zostaną oddane do instalacji wskazanych przez Zamawiającego Wykonawca przekazuje do zagospodarowania we własnym zakresie. Odbiór odpadów odbywać się będzie z zastosowaniem systemu informatycznego służącego do gromadzenia i analizy danych, otrzymywanych automatycznie z pojazdów Wykonawcy. Ponadto przedmiot zmówienia obejmuje zbiórkę odpadów porzuconych w ogólnodostępnych miejscach nieprzeznaczonych do ich zbierania, magazynowania lub składowania. Szczegółowy opis zamówienia oraz szczegółowy opis systemu informatycznego stanowią załączniki nr 9 i nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.35.2023 / GO.7031.38.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023r., poz. 1605 z późn. zm.). Ilekroć w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zastosowane jest pojęcie „ustawa” lub „Pzp”, należy przez to rozumieć ustawę Prawo zamówień publicznych. 2. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 4. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 p.z.p. 9. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 p.z.p. 10. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 11. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. 12. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. Zamawiający informuje, że główne elementy procedury; opis etapów postępowania; sposób przygotowania oferty; zasady oceny ofert dostępne są na stronie prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/darlowo
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 519,3 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bez prawa opcji