716849-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – WYKONANIE PRAC LEŚNYCH W WPN W 2024 ROKU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE PRAC LEŚNYCH W WPN W 2024 ROKU
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia wykonanie usług prac leśnych z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony zwierząt, udostępniania terenu, ochrony ekosystemów lądowych, rozdrabniania gałęzi na terenie Wigierskiego Parku Narodowego w roku 2024. 2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki nr 1 – od 1A do 1I. 3) Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach nr 1 od A do I mają charakter szacunkowy. 4) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa „Metodyka wykonywania prac leśnych w Wigierskim Parku Narodowym” stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ 5) Opis zasad i procedury dokonywania odbiorów prac leśnych został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. 6) Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: Część 1 zamówienia: Lipniak (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO LIPNIAK), Część 2 zamówienia: Krzywe (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO KRZYWE) Część 3 zamówienia: Leszczewek i Słupie(OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWA LESZCZEWEK I SŁUPIE) Część 4 zamówienia: Gawarzec (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO GAWARZEC) Część 5 zamówienia: Powały (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO POWAŁY) Część 6 zamówienia: Krusznik (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO KRUSZNIK) Część 7 zamówienia: Mikołajewo (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO MIKOŁAJEWO) Część 8 zamówienia: Lipowe (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO LIPOWE) Część 9 zamówienia: Wysoki Most (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO WYSOKI MOST) Część 10 zamówienia: rozdrabnianie gałęzi (OBSZAR REALIZACJI - CAŁY WPN).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opisane w treści SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: LIPNIAK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa LIPNIAK w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą prace analogiczne, jak opisane w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w załącznikach cenowych stanowiących część Oferty). W ramach Opcji mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub jedna z prac wskazanych w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w załącznikach cenowych stanowiącym część Oferty). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % wartości przedmiotu zamówienia. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach cenowych stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0031
Titel: ROZDRABNIANIE GAŁĘZI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego w 2022 roku usług w zakresie rozdrabniania gałęzi i leśnych odpadów. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1I do SWZ.
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Menge: 516 Arbeitsstunden
Los: LOT-0032
Titel: Krzywe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Krzywe w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0033
Titel: LESZCZEWEK I SŁUPIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictw LESZCZEWEK I SŁUPIE w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0034
Titel: GAWARZEC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa GAWARZEC w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0035
Titel: POWAŁY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa POWAŁY w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0036
Titel: KRUSZNIK
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0037
Titel: MIKOŁAJEWO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa MIKOŁAJEWO w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0038
Titel: LIPOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa LIPOWE w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0039
Titel: WYSOKI MOST
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa WYSOKI MOST w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ.
Interne Kennung: 9