2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa cieplarki laboratoryjnej dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa cieplarki laboratoryjnej, zwanej dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38000000-5 (sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój 167A. 5. Zamawiający informuje, że zakup będzie finansowany z projektu: NCN, tytuł projektu: „Mechanizm molekularny i ewolucja funkcji białka GNOM w rozwoju roślin”. Umowa nr UMO-2024/54/E/NZ3/00320. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 12 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 578687-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.136.2025.ER
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa cieplarki laboratoryjnej dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego