2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka komponent kamerového systému pro ŽKV řady RS1
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka vnějšího a vnitřního kamerového systému s funkcí automatického sčítání cestujících pro 20 železničních kolejových vozidel řady RS1 v rozsahu 4 ks venkovních, 2 ks čelních (vnitřních) a 4 ks vnitřních kamer na jedno vozidlo RS1, včetně vypracování projektové dokumentace pro instalaci kamerového systému na motorové vozy RS1. Součástí předmětu plnění je provedení oživení systému, ověření funkčnosti a zaškolení obsluhy pro první tři vozidla.
Vorherige Bekanntmachung: 779777-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0236388