71708-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – DNS na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu
BeschreibungPředmětem DNS, tj. jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou dodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro zajištění přednemocniční neodkladné péče, kterou zadavatel poskytuje. Předměty veřejných zakázek zadávaných v DNS budou podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek dle § 141 zákona, které budou obsahovat rovněž další podmínky pro realizaci veřejných zakázek.
Interne Kennung07_24
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001