717090-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dodávka ICT techniky pro ošetřovatelskou péči v Oblastní nemocnici Náchod a.s. - lokalita Náchod a lokalita Rychnov nad Kněžnou II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka ICT techniky pro ošetřovatelskou péči v Oblastní nemocnici Náchod a.s. - lokalita Náchod a lokalita Rychnov nad Kněžnou II.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka ICT techniky pro Oblastní nemocnici Náchod a.s. – lokalita Náchod a lokalita Rychnov nad Kněžnou, dle technické specifikace viz. Příloha č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungZPŘ/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrenspodlimitní veřejná zakázka na dodávky zadávaná ve zjednodušeném řízení dle § 53 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001