717104-2025 - Wettbewerb
Polen – Restaurant- und Bewirtungsdienste – przygotowanie i dostawa wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelprzygotowanie i dostawa wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
BeschreibungPrzygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej zlokalizowanego w Poznaniu: - przy ul. Konarskiego 11/13 dla 96 mieszkańców konsumujących śniadanie, obiad, podwieczorek kolacje, - przy ul. Zamenhofa 142a dla 74 mieszkańców konsumujących śniadanie, obiad, podwieczorek kolacje, - przy ul. Konarskiego 11/13 dla 20 osób konsumujących jedynie obiad w stołówce 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty. Przedmiot obejmuje także opracowanie jadłospisów dla diet leczniczych tj. cukrzycowej, lekkostrawnej, bezmlecznej/ubogofosforanowej, bezglutenowa, bogatobiałkowej, bogatoresztkowej. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunki realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ Na opis przedmiotu zamówienia składa się: - załącznik nr 2 do umowy- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; - załącznik nr 3 do umowy- jadłospisy dieta podstawowa; - załącznik nr 4 do umowy – tabela zamienników produktów i potraw; - załącznik nr 5 do umowy – jadłospisy świąteczne; - załącznik nr 6 do umowy – zasady opracowania jadłospisów dla diet leczniczych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej zlokalizowanego w Poznaniu: - przy ul. Konarskiego 11/13 dla 96 mieszkańców konsumujących śniadanie, obiad, podwieczorek kolacje, - przy ul. Zamenhofa 142a dla 74 mieszkańców konsumujących śniadanie, obiad, podwieczorek kolacje, - przy ul. Konarskiego 11/13 dla 20 osób konsumujących jedynie obiad w stołówce 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty. Przedmiot obejmuje także opracowanie jadłospisów dla diet leczniczych tj. cukrzycowej, lekkostrawnej, bezmlecznej/ubogofosforanowej, bezglutenowa, bogatobiałkowej, bogatoresztkowej. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunki realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ Na opis przedmiotu zamówienia składa się: - załącznik nr 2 do umowy- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia; - załącznik nr 3 do umowy- jadłospisy dieta podstawowa; - załącznik nr 4 do umowy – tabela zamienników produktów i potraw; - załącznik nr 5 do umowy – jadłospisy świąteczne; - załącznik nr 6 do umowy – zasady opracowania jadłospisów dla diet leczniczych. Projektowane postanowienia umowy w sprawie niniejszego zamówienia zostały zawarte w załączniku do SWZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy zgodnie z zapisami § 12 projektu umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, poprzez wydłużenie realizacji usługi Prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie poprzez każdorazowo wydłużanie terminu realizacji usługi na okresy maksymalnie 3-miesięczne, jednak nie dłużej niż do dnia 29 grudnia 2027 roku. Prawo opcji dla ww. okoliczności, realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe z uwzględnieniem zmiany cen, które Wykonawca zadeklarował w ofercie. Warunkiem uruchomienia zamówienia opcjonalnego będzie przekazanie Wykonawcy przez Zamawiającego pisemnej informacji o potrzebie skorzystania z prawa opcji najpóźniej w terminie 60 dni przed końcem obowiązywania umowy. Usługi świadczone w ramach prawa opcji muszą być świadczone zgodnie z wymaganiami opisanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia.