2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i projektorów do pracowni dydaktycznych w Uniwersytecie Wrocławskim.
Beschreibung: 1. Rodzaj zamówienia: dostawa. 2. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i projektorów do pracowni dydaktycznych w Uniwersytecie Wrocławskim. 3. W Załączniku nr 1 do SWZ znajdują się ilości sprzętu, które Zamawiający zamierza nabyć w ramach przedmiotowego zamówienia. 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia dla każdego z Zadań znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 5. W załączniku nr 3 znajduje się Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), który nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w OPZ są parametrami minimalnymi. W Załącznikach nr 1 i 2 do OPZ znajdują się Testy Passmark.
Interne Kennung: BZP.2710.63.2025.MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 30213300 Tischcomputer, 38652120 Videoprojektoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i projektorów do pracowni dydaktycznych w Uniwersytecie Wrocławskim