2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalscheidingsunits
Beschreibung: Binnen de scope van de aanbesteding vallen de leveringen van producten en diensten met betrekking tot Afvalscheidingsunits. De producten en diensten omvatten: Leveren en installeren van circa 380 stuks Afvalscheidingsunits met drie (3) of vier (4) Afvalstroom voor diverse gebouwen op de campus van de TU Delft met in ieder geval onderstaande Afvalstroom: Groente, Fruit en Etensresten (GFE); Papier en Karton (PK); Plastic en Drinkpakken (PD); Restafval. Signing per Afvalstroom op de Afvalscheidingsunits is Signing onderdeel van de Opdracht Het (circulair) afvoeren van de bestaande, overbodig geworden afvalbakken in de gebouwen. Zie voor meer informatie de Aanbestedingsleidraad en bijlagen.
Interne Kennung: 11552
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224340 Mülleimer
5. Los
Los: LOT-0000