717273-2025 - Ergebnis
Polen – Teile und Zubehör für Computer – Sukcesywna dostawa podzespołów i akcesoriów komputerowych dla Uniwersytetu Gdańskiego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa podzespołów i akcesoriów komputerowych dla Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa podzespołów i akcesoriów komputerowych, zwanych dalej „sprzętem”, dla Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kody Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30237000-9 (części, akcesoria, wyroby do komputerów), 32350000-8 (akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo), 32581100-0 (kabel do transmisji danych). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 4. Pod pojęciem „sukcesywnej dostawy” należy rozumieć dokonywanie etapami zamówień częściowych składanych drogą elektroniczną, poprzez wewnętrzny system zamówień Uniwersytetu Gdańskiego, przez poszczególne jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego. W celu ograniczenia kosztów dostaw, Wykonawca uprawniony jest do konsolidacji zamówień na sprzęt w okresach tygodniowych, tj. za datę rozpoczęcia realizacji zamówień częściowych przyjmuje się najbliższy poniedziałek następujący po dacie złożenia zamówienia częściowego. 5. Miejsce dostawy sprzętu: dedykowane punkty obsługi kancelaryjnej jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego, według załącznika nr 8 do SWZ. 6. Zamawiający wymaga okresu gwarancji na sprzęt zgodnie z zapisami zawartymi w załączniku nr 1A do SWZ – formularz przedmiotowo-cenowy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający informacyjnie podaje, że w trakcie realizacji umowy mogą wystąpić zamówienia, które będą opłacane z projektów unijnych, zagranicznych i krajowych – Wykaz projektów zawiera załącznik nr 7 do SWZ. 8. W przypadku zamówień opłacanych z projektów unijnych i zagranicznych oraz krajowych lub innych projektów pozyskanych przez Zamawiającego po dacie podpisania umowy, wymóg obowiązków promocyjnych spoczywa na jednostce organizacyjnej Uniwersytetu Gdańskiego dokonującej zamówienia. 9. Jeśli gdziekolwiek w SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ, zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny” i oznacza to, że Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. 10. Zamawiający informuje, że ilości sprzętu określone w formularzu przedmiotowo-cenowym - załączniku nr 1A do SWZ, są ilościami przewidywanymi (szacunkowymi), niewiążącymi dla Zamawiającego i mogą ulec zmianie, co nie będzie stanowić zmiany umowy. Rzeczywiste ilości zakupionego sprzętu wynikać będą z bieżących potrzeb Zamawiającego, a łączne wynagrodzenie brutto Wykonawcy nie przekroczy łącznej ceny oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z realizacji części zamówienia, maksymalnie do 20% wartości brutto wynagrodzenia Wykonawcy. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia w stosunku do Zamawiającego, w szczególności roszczenie o wykonanie umowy do pełnej wysokości tej kwoty lub o wypłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część zamówienia. Przewidziana w niniejszym ustępie rezygnacja skutkuje odpowiednim pomniejszeniem ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy i nie stanowi zmiany umowy wymagającej zawarcia aneksu.
Vorherige Bekanntmachung569022-2025
Interne Kennung5B10.291.1.134.2025.RS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32581100 Datenübertragungskabel
5. Los
LosLOT-0001