2. Verfahren
Verfahren
Titel: Braakliggend bouwland als speerpunt voor natuurinclusieve akkerbouw in overgangsgebieden
Beschreibung: De te ontwikkelen inzichten zijn relevant voor alle actoren die betrokken zijn bij het vormgeven van overgangsgebieden en/of zich bezighouden met het herstel van biodiversiteit in akkergebieden. De maatregel braakliggend bouwland sluit aan op een aanzienlijk deel van de knelpunten zoals genoemd in het Ecologische Assessment, waaronder afname areaal en versnippering, nutriëntenonbalans, waterbeschikbaarheid en verdroging, ontbreken van overgangen. Dit onderzoek sluit aan op het Uitvoeringsprogramma Natuur, gezien de potentiële winst wat betreft het reduceren van drukfactoren op natuurgebieden en grote potentiële meerwaarde voor fauna uit natuurgebieden en aan akkerbouw verbonden soorten. Voor het onderzoek is maximaal €337.500 incl. btw (€278.925,62 excl. btw) beschikbaar.
Interne Kennung: UPN-2025-018-CU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1