717320-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Computerbezogene Geräte – DAS ICT Netwerkcomponenten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS ICT Netwerkcomponenten
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Netwerkcomponenten voor Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Groene Hart te Woerden. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van netwerkcomponenten en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle netwerkcomponenten en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Groene Hart met 2760 leerlingen en 300 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Netwerkcomponenten voor Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Groene Hart te Woerden. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van netwerkcomponenten en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung1
717320-2025 - Competition
Netherlands – Computer-related equipment – DAS ICT Netwerkcomponenten
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS ICT Netwerkcomponenten
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1